[]

Başlangıç için hangi marka elektro gitar

Acepro filan gördüm bütçe dostu. Ne alayım? İkinci el de olabilir ama güvenemedim sağlamlıklarına.
 
Gitarda İkinci el gayet mantıklıdır. Bir kaç markaya indirip sahibinden. Com a bakmanızı tavsiye ederim. Benim naçizane önerim squier in affinity modelidir. Ayni markanin Bullet dışında her hangi bir modeli hatta.


  • aslil  (13.01.21 19:55:36) 
squier, ibanez, yamaha ve bunun gibi daha bir çok büyük markanın başlangıç gitarları vardır.

nasıl bi sound istediğine bağlı.
  • killerbee  (13.01.21 20:43:16) 
Başlangıç gitarı diye bir şey yok. Paranızın yettiği en kalitelisini almalısınız. Cort, Squier, Epiphone markaları uygun fiyatlıdır nispeten. İkinci el de bakın derim. Gitardan anlayan arkadaşınız varsa test edersiniz sağlamlığını.


  • ryhmer  (13.01.21 20:44:59) 
başlangıç gitarı diye bir şey yoktur +1

bu iş bütçe ve ne tarz müzik yapmak istediğinizle alakalı.

daha sert metal genre tarzı yaparım derseniz ibanez-cort-epiphone-ltd gibi markalara ikinci el olarak bakın

biraz daha rock müzik ağırlıklı olacaksanız da squier-sx-jay turser-yamaha markalarına bakabilirsiniz. bunların giriş seviyesi gitarları aşağı yukarı aynı fiyatlardadır.

bir de işin amfi tarafı var. amfi ve elektro gitar birbirini tamamlayan iki unsurdur. yine müzik zevkinize uygun bir amfi almanızı öneririm.

kullanım kolaylığı açısından blackstar ıd core 10 iyi bir amfidir. ikinci el veya sıfır olarak alabilirsiniz.
  • bigcaptain  (14.01.21 10:32:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.