[]

Bulunuk Ipad

Bir Ipad bulduk fakat uzun bir süreden beri kayıp olduğu için (30-40 haftadır güncelleme yapılamadığını yazıyordu ekranda) içindeki hat kapatılmış. Cihaz'ın apple kimliğinin kime ait olduğunu görebiliriz belki diye cihazı sıfırladık ama g****@gmail.com olarak görünüyor mail adresi apple kimliği sahibinin.

Bu mail adresinin tam halini bulma şansımız var mıdır ki ulaşalım sahibine?

Teşekkürler,

 
hayır. ipad şu an kendini koruma modunda


  • efruz  (13.01.21 19:50:29) 
@efruz, baya baktım kim ne yapmış da ulaşabilmiş bulduğu cihazın sahibine diye de mümkün değil gibi görünüyor şu ana kadar. Bir yol bulursam yazacağım.


  • Jazz  (13.01.21 20:01:04) 
Apple Store'u ararsanız belki yardimci olabilirler.


  • pass  (13.01.21 20:28:45) 
içinde sim kart varsa kartın üzerindeki seri numarasından sahibine ulaşırsınız.


  • orpheus  (14.01.21 00:12:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.