[]

3M command nasil bir banttir?

Tasindigim evde kesinlikle duvara civi cakma yapamiyorum... ama ev deli kogusu gibi bombos duvarlar filan, cift tarafli bant deneyeyim dedim en iyi bu diyorlar? daha once alelade bir bant ile denemistim boya sokmustu (boya yagli boya degildi) simdiki evde boya yagli boya nasil sorunlarla karsilasirim sizce? sokerken sac kurutma makinesiyle isi tutmanin isi kolaylastirdigini okudum ama tecrubesi olan var midir?
 
Ben bu bandı fayansta kullandım ve çıkarırken böyle ufak ufak parçaları fayans üzerinde kaldı. Onları da kazımak zorunda kaldım. Fayansa bunu yapan yağlı boyaya neler yapar...


  • giovanne  (13.01.21 19:24:16) 
Ağır birşey asmayacaksan pattex gibi sakız benzeri ürünler var, onlari deneyebilirsin ama boyayı kaldırabilir o da. Boya da sonuçta bir katman ve duvara aslında sımsıkı yapismiyor.

Geçen bir duvarın bir bölümünü boyadım. Kağıt bant ile maskeleme yapmıştım bazı bölgeleri. Orada bile kağıt bant bazı yerleri kaldırdı.
  • nucleon  (13.01.21 19:49:30) 
Tesa Powerstrip oneririm. Oldukca gucluler ve eger dogru sekilde sokerseniz (duvara paralel sekilde cekerek) hic bir sekilde iz birakmiyorlar ve boyaya zarar vermiyorlar.


  • Haldamir  (13.01.21 19:52:51) 
Pattex kullanacaksanız duvarda yağ lekesi gibi bir iz bırakıyor bilginiz olsun.


  • inheritance  (13.01.21 23:51:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.