[]

haftasonu istanbul dışı tatil önerisi

4 arkadaşız. bir haftadır Abant, sapanca gibi kalınacak bungalov tarzı müstakil bir yer arıyoruz. hem sezon çok yoğun olduğu için hem de bazı mekanların illa üç günlük rezervasyon istemesinden dolayı bir türlü düzgün bir yer bulamadık. istediğimiz ormanlık sakin bir yerde kafa dağıtalım. hiç önerebileceğiniz bir yer var mıdır?
 
sokağa çıkma yasağı varken nasıl 1 ya da 2 gün kalacaksınız?


  • benaslinda  (13.01.21 18:28:35) 
haftasonu yasağı sırasında otel rezervasyonu ile ulaşım sağlanabiliyor.


  • antreman kocu munir bey  (13.01.21 18:30:39) 
Muhtemelen 2 günlük konaklama imkanıyla Kırklareli taraflarında bir yer bulabilirsiniz.


  • otopsicocugu  (13.01.21 18:59:25) 
Bu hafta sonu 3 kız arkadaşlarım gitti. Şiddetle tavsiye ettiler. www.google.com


  • secretname  (13.01.21 19:04:18 ~ 19:08:17) 
Totonuz soğuğa dayanıklıysa: "nefes mekan" diye aramanızı öneririm. Hafif kırklareli-balkanlar.


  • oligomer  (13.01.21 22:53:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.