[]

iphone - macbook eşzamanlama sorunu

kabloyla bile denedim yok olmuyor. finder'da ve eski adıyla itunes yeni adıyla music üzerinde de sürekli eşzamanlama devam ediyor diyor ama yok olmuyor. finder'da işlem devam ettiği için bilgisayarı kapatamıyorum, çıkmaya zorla işlemi de işe yaramıyor. ne yapmalı?
 
telefonla bilgisayarı niçin senkronlamaya çalışıyorsun? yapmaya çalıştığın işlemin belki daha kolay yolu vardır.

bir de: iki cihazı da yeniden başlattın mı? yine kurtarmazsa onyx ile mac'inin kaşelerini temizle yeniden başlat öyle dene.
  • alperz  (13.01.21 10:54:57) 
ya aslında senkronlamaya çalışmıyorum. geçenlerde telefonu sıfırladım ondan sonra oldu. dün pcyi zorla kapattım. şu an normale döndü durum.


  • scudman1  (13.01.21 14:24:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.