[]

Seiko snke51k1 kayış kalınlık

Saat aldım, 18mm diye düşündüm çünkü düzgün bir veri bulamadim. Ama aldığım 18mm deri kayış ufak geldi resmen.
Bunun için net bilgi bulabilen var mi? 
modelin adını aradığımda 10-15 tane sonuç sayfası çıktı, 20mm diye bağırıyor hepsi. kayış almadan önce baksaydınız keşke. elinizde olan bir model için cetvel, mezura ne varsa artık bizzat ölçmek de mümkündü.


  • ckorkmaz  (12.01.21 22:31:51 ~ 19.01.21 16:09:36) 
Baktim ve 18mm hallerini buldum ben de. 18mm yazinca da 20mm yazinca da cikiyor. Hatta aldigim yerde de "band 18mm" demisti.
www.amazon.com

Neyse, iade edip 20sini alicam artik, siz 20 bulduysaniz.
  • logisticsmanager  (12.01.21 22:52:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.