[]

Kedilerde pire dışkısı

Sokakta baktığım kediyi eve getirdim ama pireliymiş, ense damlasını yaptık bayerin advantage damlasını . 4 gün geçti ama siyah /kahverengi dışkıları hala dökülmedi, hareket eden bir şey yok gibi üzerinde. Bu pire dışkılarını nasıl temizliyoruz? Yardım acil :/
 
onlar yalanmayla, taranmayla filan gider ancak.


  • red g  (12.01.21 19:47:32) 
bir keresinde toz kir zannedip nemli kedi mendilleriyle temizlemeye kalkmıştım bembeyaz kedi bok rengine dönmüştü. çok fazlaysa ve kedi yavruysa yıkayabilirsiniz belki. yalanarak çok uzun sürer temizlenmesi.


  • theseachange  (12.01.21 20:20:30) 
pire tarakları var, onlarla alıp küvet gibi bir yerde tüylerini tarayabilirsiniz.
çok küçükse kendini temizlemeyi daha tam bilemeyebilir.

  • blatta hiberna  (12.01.21 20:46:13) 
Yıkadım, suyu görür görmez eriyip kahverengi pis bi renk oldular, akmaya başladılar eriyerek, tam temizleyemedim ama sanırım, yine de hayvanı kendini yalamaya teşvik ettim kalanını kendisi halleder diye umuyorum. Kedi küçük değil ama neyse ki sudan korkmuyor.


  • agreas  (12.01.21 22:30:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.