[]

Program deneme süresi

30 gün deneme süresi veren bir programı deneme süresi bittikten sonra kaldırıp tekrar yüklediğimizde yine 30 gün deneme süresi vermesini sağlayacak bir yöntem var mı? IP adresini değiştirince böyle bir şey olabiliyordu diye hatırlıyorum. Yanlış da olabilir. Bir yöntem varsa öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.
 
kontrolu nasil yaptiklarina bagli. kimi uygulamalar bilgisayarda bir yere kayit girerler sadece, onu silmek yeterli olur. kimi uygulamalar bilgisayari tekil olarak ifade edecek bir bilgiyi sunucuya gonderir ve sunucu kontrolu yapar. bu durumda bu tekil bilgiye gore Windows'u bastan yuklemek yada islemci/anakarti degistirmek gerekebilir.


  • crucio  (12.01.21 19:48:08) 
Programdan programa degisir.

Deneme sureli programlari suresiz kullanmak = Crack
  • idexo  (12.01.21 20:08:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.