[]

market olabilecek dükkan/iş yeri kriterleri nedir?

mesela minimum kaç metrekare olmalı? kira bedeli metrekare ve lokasyona göre ne ölçüde değişkenlik gösterir? malum, market zincirleri virüs gibi yayılıyor. bu zincirlerin ortalama 10-15 bin tl kira ödedikleri söyleniyor. bu fiyatta kira getirisi olan iş yeri nasıl olmalı?
 
market var market var. 100m2 yere de market açılır. 5000m2 yere de market açılır. ama ortalama bir bim-şok-a101 için herhalde depo dahil 400-500m2 gibi bir yer lazım.

şok-bim-a101 gibi yerler görünür yerlerden çok, ucuz yerlere gitmeye çalışıyorlar. zaten oraya bim vs açtığınızda hemen herkesin haberi oluyor.
  • co2s2  (12.01.21 17:24:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.