[]

Ajanda - Randevu Defteri

Ajanda veya randevu defteri olarak kullanabileceğim bir şeye ihtiyacım var.
Ajanda şimdiye kadar almayışımın sebebi, cumartesi ve pazarın tek sayfaya sıkıştırılmış olması.

Cumartesi ve pazarı ayrı sayfalarda, ayları ayrı ve fihristli olabilir ama tamamen opsiyonel bir randevu defteri/ajanda arıyorum.

Link bırakabilecek olan var mı?
Teşekkürler şimdiden

 
çok güzel soru. ne yazık ki böyle durumlarda tam istediğiniz defteri bulmak çok zor olabiliyor. 2 önerim var:

1 - bazı defterler var, kareli sayfalı ama üst alt ve yanlarda boşluklar var. tüm sayfa kareli değil. bazılarında en üstte tarih yeri bile oluyor. öyle bir şey alıp kendi sisteminizi kurun.

2 - word'de ya da excel'de kendi istediğiniz sayfa düzenini oluşturun. gidin bir ozalitçide bastırın ciltlettirin. o kadar zor bir şey değil.
  • co2s2  (12.01.21 14:03:18) 
@co2s2 2 sene önce böyle bir defter kullandım, markaya baktım tekrar ve bu sene o tarzda üretmiyor mesela. daha önce de yapmıştım 2. söylediğinizi. sanırım yine baskıya gideceğiz. teşekkürler.


  • telaffuzu cok tatli fransizca kelime  (12.01.21 15:38:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.