Bu resmin adı, ressamı?

Selam,

Öncelikle olayı özetleyeyim; bundan sekiz on sene önce odamda bir tablo peydah oldu. Ben satın alıp getirmediğime neredeyse eminim. (yüzde bir ihtimal kafam çok ama çok güzelken bir yerden alıp getirmiş olabilirim ama sanmıyorum) evdekilerinden de bir fikri yoktu nereden çıktığına. hatta bir süre sonra annem bunun büyü olduğunu düşünmüş ve yırtıp atmış çöpe. resimde üstü çıplak bir kadın, oturur vaziyette ama bütünlüklü bir bedeni yok. sürreal bir çalışma, pastel renkler kullanılmış. kendimi çektiğim bir fotoğrafın kenarında köşesinde, bir kısmı görünür halde rastladım bugün. google'da farklı keywordlerde arasam da resmin ismini bulamadım. fikri olan arkadaşlar için eklediğim görsel ne kadar faydalı olur bilmiyorum ancak kime ait olduğunu bilmiyorsanız bile, nasıl bulabileceğime dair önerilerinizi de duymaya açığım, teşekürler.

resim o kadar anlaşılmıyor ki kırpmasan daha net görürmüşüz

  • sydney  (12.01.21 12:26:50)
annen yirtinca buyulu kadin daha da sinirlenmez mi? anti-buyu ciddi istir, oyle yok edilemez gibi geliyor.

  • ateistanbul  (12.01.21 12:30:39)
@sydney tabloyu kırmadım, zaten çektiğim fotoğrfaın sağ alt köşesindeydi, önünde de yatak var. yani bütün resmi de koysam değişen bir şey olmayacak. bunu da kroplayıp upscale yaptım photoshopta. bütün resmi koysam hiç bir şey seçilmeyecek.

  • birsorusorayim  (12.01.21 12:32:38)
@ateistanbul, büyüye ben zaten inanmıyorum, hatta o zaman anneme kızmıştım da niye yırtıyorsun diye. annemin batıl inançları vardı. kendisi bir de hacı olduğu için muhtemelen üstü çıplak bir kadın resminin evde bulunması onu sinirlendirmiş de olabilir aynı zamanda.

  • birsorusorayim  (12.01.21 12:34:36)
Resim neresi anlaşılmıyor dostum bari yuvarlak içine alsaydın

  • Kahir ekseriyet  (12.01.21 12:35:41)