[]

hes kodu eşleşmesini yapamıyorum (istanbul kart)

hes kodunu aldım, şu adresten eşleme yapmaya çalışıyorum: kisisellestirme.istanbulkart.istanbul

bilgileri dolduruyorum, onayla diyorum, "3 saniye içinde onaylanacak" diye bir yazı çıkıyor. geri sayıyor, 3 saniye doluyor, sayfa yenileniyor, sonra tekrar boş form gözüküyor ekranda. "form gitmiştir", "onaylanmıştır", "size iletilecektir" vs. gibi bir şey demiyor.

4-5 gün önce de denemiştim. yine aynısı oldu, sonra herhangi bir haber de gelmedi onaylandı vs. diye. muhtemelen eşleme olmadı.

ne yapacağız ya, sistem niye çalışmıyor?

 
Islemi yaptik 3 saniye icinde sayfa yenilenecek diyor. Merak etme bir sey olmaz :)


  • pietro  (11.01.21 17:53:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.