[]

ofiste tüm gün giydiğiniz ceketi hemen yıkıyor musunuz

ben aynı hafta giymiyorum ama sonraki haftalarda 1 defa daha giyip en az 3 giymede kuru temizleye gönderiyorum. her giyinmede mi yıkamak lazım? siz nasıl yapıyorsunuz?
 
Her giyilmede yikanmaz tabi.
Ben genelde giydiklerimi iki gun ustuste giymiyorum, sonraki hafta giyiyorum, 3 seferden cok giyiyorum bu arada tabi.

  • kuehles blondes  (10.01.21 21:23:27) 
Ceket vücutla direkt temas eden bir giysi değil, çok sık yıkanmasına gerek yok diye düşünüyorum. Koku siner, leke olur o ayrı.

Her gün değiştirerek kullanıyorum zaten kıyafetleri, her giyişten sonra havalandırıp dolaba kaldırıyorum. Kirlendiğini düşünene kadar da bu şekilde devam ediyor.
  • kojonotsuki  (10.01.21 21:55:29) 
ofise girer girmez ceketimi çıkartırım.


  • co2s2  (11.01.21 10:29:52) 
eğer kurutma makineniz varsa bir kurutma mak. koku mendili ile birlikte ceketinizi soğuk havalandırma yapabilirsiniz. o da epey iş görüyor.


  • windymimas  (11.01.21 18:09:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.