[]

Chrome'da Orada Burada İmleç Çıkıyor

Bir süredir (1-2 haftadır) böyle bir sorunum var. Normalde imleç olmaması gereken yerlerde (text input olmayan yerlerde) yanıp sönen imleç görünüyor.

Home, end gibi tuşlarla sayfasının başına ya da sonuna gidememeye neden oluyor bu garip durum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Ekran görüntüsü gif formatında burada: giphy.com

İmaj:
prnt.sc
prnt.sc

 
Chrome Settings ​​--> Advanced --> Accessibility.

"Navigate pages with a text cursor" (Bu özellik aktifse kapatır mısın?)
  • JK  (11.01.21 07:53:11) 
Süper! İşe yaradı =]
Teşekkürler JK.

Chrome ayarları şirket tarafından yapılıyor. Muhtemelen onların müdahalesiyle oldu çünki benim böyle bir ayardan haberim bile yoktu.
  • pantepember  (11.01.21 10:20:10 ~ 10:20:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.