[]

Enerjisa - İSKi

Kendi evimden taşıniyorum. Elektrik ve su aboneliklerini kapattiracagim. Evi satin aldığımda bu abonelikleri üzerime almamistim. Eski ev sahibi üzerinden odemeye devam ettim.Bu durumda abonelikleri kapittirirken prosedür nasıl işliyor, bilen var mı acaba? Teşekkürler...
 
son gelen fatura tutarını ev sahibine ödediğine dair belgeliyorsun .sonrası taşın..


  • jamswety  (10.01.21 19:56:40) 
@jamswety

evin sahibi benim, tapusu benim üzerime yani, fatura başkası adına geliyor (önceki sahip/kiracı), taşınırken son faturayı ödediğimi belgeliyorum yani? Doğru anlamadım sanırım :)
  • pisiklet  (10.01.21 20:10:43) 
Abonelikler kimin üzerine ise onların kapatması gerekiyor, eski ev sahibine haber verin, o kapatsın. E-devlet üzerinden yapılabiliyor çoğu.


  • opucuk baligi  (10.01.21 21:34:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.