[]

Getir’de banka kartı geçmiyor mu artık

Eskiden gayet geçiyordu şimdi internete açık değil kartnız uyarısı alıyorum. Bankayı aradım getir nakit kartı kabul etmemiştir diyor. Ne alaka ya.
 
Getiryemekte kullandım az önce


  • glamdr1ng  (10.01.21 18:33:36) 
tosla geçiyorsa onun da geçiyor olması lazım. ikisi de ön ödemeli.


  • jelly bear  (10.01.21 18:44:27) 
Kart ing bu arada. Netflix ve spotifyda da geçmedi. Yarın bir normal ödemede kullanıcam arada sapıtıyor.


  • condom kurşunu  (10.01.21 18:52:55) 
sorunun cevabını kendin yazmışsın. Getirle alakalı birşey değil banka , kartını online işlemere kapatmış. Müşteri hizmetlerini arayıp açtırman gerekiyor.


  • ishak77  (11.01.21 03:03:55) 
kart internete açık değil diyorsa, getir'le ne alakası var? bankayı arayıp kartı internete açmanız lazım. başka sitede/appte kullanabiliyor musunuz kartı=?


  • co2s2  (11.01.21 12:19:59) 
Kart internete açık zaten kapalı demedim. Soruyu da o yüzden soruyorum mantıken kapalı olsa böyle bir soru sormam. Bugün başka bir sitede kullandım. Normal markette de kullandım ama getirde sorun var.


  • condom kurşunu  (11.01.21 19:19:09) 
Başka birisi de benzer bi soru sormuş: www.eksiduyuru.com

Getir'in kart altyapısı düzgün çalışmıyor, ben de sorun yaşadım. Son 3 ayda 2 kez CTO değiştirdiler, teknoloji tarafı epey kötü yönetiliyor filan. Belki ondandır :)

Çözüm: sonra tekrar denemek.
  • plutongezegendegilmi  (11.01.21 19:23:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.