[]

sert kahve çekirdeği

www.hepsiburada.com

elimde şöyle bir el değirmeni var. colombia supremo yeşil çekirdek kahve alıp evde kavurdum, bu değirmenle kahveyi öğütmeye çalıştığımda beni oldukça zorladı. bu supremo kahvesinin sert olmasıyla mı alakalı yoksa kahve zaten zor çekilen bir şey mi?


 
Bunlar turk kahvesi ogutecek ayarda oldugu icin standart olarak ozel bi ayar cekmezsen cok ince ceker o yuzden de daha zor olur. Ha zaten kahveyi elle cekmek zor bir sey. Ayrica cekirdek ne kadar iyi kavrulursa(cok kavrulursa yani) o kadar rahat cekilir.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.01.21 16:34:28) 
ya hocam eyvallah, bunun çekme ayarı olacağını hiç düşünmemiştim, ben de pudra gibi çekiyor diye üzzülüyordum. altındaki vidadan ayarlanıyormuş, şimdi daha rahat çekiliyor ve french press için tam uygun hale geldi


  • aynose  (10.01.21 17:04:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.