Soundbar

philips televizyonum var, sesi pek çıkmıyor.

o yüzden bir soundbar almak istiyorum. almışken şu bluetooth'lu falan bişey alayım da, arada tv yerine telefondan müzik açraım vs. diye düşünüyorum.

neyse, çok bütçe ayırmak istemyiorum.
1500tl'yi geçmyi pek düşünmüyorum.

ne tavsiye edersiniz?

www.hepsiburada.com
örneğin şu 1000tl'lik.

www.hepsiburada.com
şu 1300tl'lik

veya yönlendireceğiniz başka bir şey artık.

hocam bende lg sj3 var 3 ay önce aldım. 5 yıl önce de yine lg nin başka modelini almıştım o da duruyor diğer tvde ve canavar gibi çalışıyor.

bluetooth hoparlörler popüler oldu ama bunun kadar performans vermiyorlar. lg al geç hocam tavsiye ederim. ben xbox için aldım sinema salonu gibi oldu oda.
  • onebee  (10.01.21 12:57:47)
1000 tl olandan var bizde. 4 sene önce almıştık. Tvye optik kablo ile bağlanıyor, htmi girişi de var, usb de. Telefondan Bluetooth ile bağlanıyor falan. Çok kullanmadık, aslında benim için yeterli bir cihaz. Digiturkten izlerken seste saniyelik kopmalar oluyordu, bu sebeple kullanamadık. Aslında çözülebilecek bir sorundur ama uğraşmadık.

  • curukturpkokusu  (10.01.21 13:07:03)