[]

garmin connections

merhaba,

garmin'de birinin beni eklemesi icin verebilecegim bir id var mi? cunku isimler unique degil, benim adim "mehmet" ise bin tane mehmet cikiyor, eklemek isteyen kisi beni nasil bulacak?

tesekkurler supermenler.

 
Unique ID yok ama eklemek istediginiz kisiyi telefon rehberinize eklerseniz rehber sayesinde bulabiliyorsunuz


  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (10.01.21 04:02:52) 
ya Allah aşkına siz belki biliyorsunuzdur yazmak istedim. garmin almak için sadece online sipariş mi veriyoruz? yok mu bir mağaza saati öncesinde görebileceğimiz bilginiz var mıdır:)


  • tflonur  (10.01.21 14:15:35) 
@tflonur Baytekin getiriyor galiba, ofisleri karaköyde gösterirse bir orası gösterir heralde, açıkçası çok satılan bir şey olmadığına pek teşhirlik kullandılarını zannetmiyorum, Zaten geçen ay indirimlerde amazon avrupa sitelerinden %40-50 ucuza geliyordu.


  • atom karincanin torunu  (10.01.21 14:36:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.