[]

Instagramda siradan kisileri takip etmek

Merhaba,

Dunyanin dort bir yanindan normal/siradan/duz insanlarin cektigi fotograflara bakmayi seviyorum. Ancak instagram onerileri kotu, kisi arama kismi daha da kotu. Mesela ben jennifer adinda rastgele, duz bir insani takip etmek istiyorum. Arama yerine jennifer yazdigimda once unlu jenniferlar, sonra influencerlar falan geliyor. Normal kisilere ulasamiyorum.

Bunu asmanin bir yolu var mi?

 
yer isimlerinden ara. atiyorum milano centrale yazdim, ordan sonuclardan yer imliyi seciyorsun r.resimlink.com ordan post atmis olanlar geliyor unlu unsuz


  • neverletyougodown  (09.01.21 22:13:49) 
O yolu bilmiyorum ama en popüler profillerin takipçiler kısmında arama yapmak da işe yarar biraz


  • ryhmer  (09.01.21 22:15:43) 
Etiketleri kullanarak diledigin bolgeden, diledigin ilgi alani ile alakali kisileri bulup takibe alabilirsin. Bir etiketi aradiktan sonra cikan sonuclarda iki sekme vardir ve varsayilan olarak en populer postlari gosterir, hemen yanindaki "recent/en son eklenen" sekmesinde gezersen pek cok siradan kisi bulabilirsin.


  • faati  (09.01.21 22:16:48) 
konumlardan da bakabilirsin, mesela o ülkedeki bir üniversite seçip oradaki profillere bakabilirsin.


  • marla is in my head  (09.01.21 23:37:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.