[]

Gaziantep karsiyaka tehlikelimidir?

Antepte ögretmenlik yapan bir akrabam var. Karsiyaka söyle tehlikeli, böyle tehlikeli diye ballandira ballandira anlatti. Gezmek icin gitmenin bile tehlikeli oldugunu söyledi.

Bilen var mi? Gercekten bu kadar tehlikeli mi?


 
Yolda yürürken bıçaklamazlar ama genele göre sıkıntılı. Zaten sık sık uyuşturucu, terör baskınları oluyor.

Gezmek için de gidilecek bir yer değil. Binalar gecekondu şeklinde, sokaklar dar. Bi estetiği yok. Yalnızca girişinde Zeugma müzesi var orada da bir şey olmaz.
  • sumuklurakun  (08.01.21 12:35:45) 
abartmış. o ilçenin kendi merkezi çarşısı vs bile var. Antebin en meşhur kebapçılarından çorbacılarından vs orada olanlar var. yine aynı yerde öğretmenlik yapan kız arkadaşlarım var gayet mutlular.


  • skyangel  (08.01.21 12:36:35 ~ 12:37:15) 
Çok tekin bir yer değil ama gündüz saatlerinde gezerken bişey olmaz ama gece geç saatler için bişey diyemem. Eğer zeugma için gidiliyorda müze zaten ana yol üzerinde mahalle aralarına girmenize gerek kalmaz.
@skyangel bu arada Karşıyaka ilçe değil mahalle.

  • valarmurgulis  (08.01.21 13:58:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.