Bulunamayan malzeme

Arkadaşlar ben aradığım şeyi bulamadim. Aramızda malzemeciler var ise muhtemelen onlar neyi nerede nasıl bulacağımı anlatabilirler. Aradığım şey kolayca eğilip bükülebilen ama istediğimiz zaman eğilip bükülebilen bir parça yani biraz kendimize doğru egdik diyelim öyle kalabilsin, formunu biz istediğimiz zaman değiştirelim.

www.youtube.com

zaten olan bi malzemeyi daha da guvvattlandırma metodu ile kullanışlı bir hale sokuyor burada adem amca bi bakın tam anlamadım ne maksatla kullanacağınızı ama belki bi çare.

~kullanım alanınızdan bahsetmediğiniz sürece makul yanıt alma olasılığınız düşük ötesi
  • hedep  (07.01.21 18:58:05 ~ 19:14:45)
nerde kullanacağınızı yazsaydınız belki daha sağlıklı olurdu. ısıtarak kullanırım derseniz:

(bkz: kydex)
  • iddaaci  (07.01.21 19:04:02)
@hedep ürün güzel ama pek stabil değil ama biraz daha ayar sonrasi biraz daha stabil olan bir ürün lazım

@iddaaci yok hocam :)
  • opitseri  (07.01.21 19:13:04)
malzemeciyim,

oyun hamuru :)

nerde kullanacağınızı niye yazmıyorsunuz :)
  • fezagezgini_4  (07.01.21 19:31:01)
@fezagezegeni devlet sırrı hocam o yüzden :). Çok önemli birşey değil ARGE yapiyorum.

  • opitseri  (07.01.21 19:44:46)
Plastimake diye bişey var, ısınınca yumuşayıp şekil veriliyor. Soğuyunca sertleşiyor ama küçük ölçekli bişey tabii.

  • inawen  (08.01.21 11:44:50)
Hep aynı cevaplar gelmeye başladı . O yüzden bir açıklama şart oldu. Hocam hamur şeklinde birşey istemiyorum istediğim şey katı formu olan birşey olmalı zira üzerine masa adabte edicem

  • opitseri  (08.01.21 18:57:43)