7000lira kredi için hayat sigortası

Zorunlu mu?
TEB e gittim bugün. 7bin istedim.6bin verebiliriz dediler
.. normal mi

7000-TL'den 1000-TL mi kesecekler? Doğru mu anladım? Kredide hayat sigortası zorunlu ama poliçenin bu kadar yüksek tutması gerçek dışı. Toplam risk ve yaş gibi kriterler devreye giriyor ama pek mümkün değil. Muhtemelen müşteri temsilcisi kendi hedefleri doğrultusunda birkaç ek ürün daha iteleme derdinde. Eski bir banka çalışanı olarak kredi kullandırılan hesap hareketlerinizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

  • ultranil07  (07.01.21 15:40:28)
hayat sigortasiyla ilgili oldugunu soylediler mi? Bana o kadar limit cikmis gibi geldi, kredi notunuza, kullandiginiz kredi/kartlara vs gore.

  • acan99670  (07.01.21 16:15:01)
Enpara'dan çek. Masraf yok, ücret yok.
Not: Başka bir banka çalışanıyım, kendi bankam bile bana geçiriyor :)

  • rastinon  (07.01.21 22:28:00)