[]

Yazdığım ing proposalı redakte edebilecek biri?

uzaklarda aramak istemiyorum..

böyle bir hizmeti nasıl alabilirim fikri olan var mı?
çok kapsamlı veya bilimsel derinlikli birşey değil ama gündelik bi yazı da değil. uzunluğu 2000 kelime falan.

dil hatalarını, anlatım bozukluklarını giderecek, tuhaf veya anlamsız gelen yerler için öneride bulunacak biri olsa mesela?
veya direkt sıfırdan çevirsin daha kolay olacaksa.
detaylar için please come to the pm.

bu işi "profesyonel" olarak yapanlar var mıdır? duyuru kuralları gereğince bu şekilde sorabiliyorum.

thanks.

 
tabi ki var. çeviri şirketlerinin işi bu. sadece redakte isteme hakkınız da var tabi ki. mesela annemin mesleği o. yalnız bildiğim kadarıyla bu danışmanlık şirketleri azıcık pahalı oluyor.


  • neira  (07.01.21 11:57:39) 
Bu ablayı deneyebilirsin

litter.catbox.moe
  • JohnOakley  (07.01.21 12:25:45) 
ingilizce seviyeniz ne durumda? iyi ise, bir göz atarım fikir veririm. kötü ise , çok zaman harcamak gerekeceği için bakamam:D

DM'den gelin
  • co2s2  (07.01.21 12:55:00) 
  • bana bir nick verin  (08.01.21 00:12:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.