[]

bayat taze balik

bugun aldigim baligi temizlerken solugaclarinin kirmizi olmadigini gordum. Kahverengiye kacan bi renkti ve attim.

Bu balik bozukmuydu sizce ?


 
Genelde balık yatık olarak istif edilir ama balıkçılarımız vitrin yapabilmek adına balıkları dikine tezgaha sıralayınca solungaçlardaki bütün sıvı aşağıya akıyor haliyle bayat gibi görünüyor. Benim için en önemli kriter gözlerin canlılığı ve dokunduğumdaki etinin sıkılığı. Sizin balığı fiziki olarak göremediğim için yorum yapamıyorum,haftada 3 kilo civarında deniz ürünü tüketen biri olarak baktığım şeyler bunlar.


  • synax  (07.01.21 12:27:29) 
göz canlılığı + koku

bir de bu sene balıklarda pek lezzet yok taze de alınsa özellikle çupra
  • Hayat34  (07.01.21 12:53:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.