[]

Korkunnç Film Önerisi

Selamlar,

Aşırı korkunç bir film arıyorum. Jump Scare'i bol olması tercih sebebi.

Aterrados'u beğenmiştim en son.

 
Drag Me To Hell


  • ryhmer  (07.01.21 00:23:48) 
Rec


  • dayrise enterprises  (07.01.21 00:43:18) 
yukarıdaki 2 film de canavar gibi korku filmleri, ikisine de +1.
rec ispanyol versiyonu olmalı tabii.

bir de lights out var, bi tık altında bunların ama çok hızlı ve bam bam jump scare'li başlıyor. sona doğru gizem azaldığı için ilk etkiyi yaratmasa da izlenebilir.
  • Jux  (07.01.21 00:59:14) 
eski gelebilir ama In The Mouth Of Madness diyorum.


  • kedikumunaiseyenadam  (07.01.21 02:13:25) 
the descent


  • tantunizade murat efendi  (07.01.21 15:29:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.