[]

2 aydır geçmeyen dolgu sızlamasi

4 dişime dolgu yaptirmistim, sağ uste yapılan en ufak bir sıcak soğuk temasında yaklaşık yarim dakika sızlıyor. Normal midir ? Köke çok yakın demişti doktor, acaba kanal yaptırmak mi lazımdı ?
 
Ben ayni hatayi yaptim siz yapmayin, 3 disime dolgu yaptirdim, 3'ünde de benzer sorunlar oldu, sicak soguk hassasiyeti, sert seyler yerken sizlama vs. 1-2 ay böyle gecti sonra ben yine doktora gittim.

Doktor dedi ki o zaman kanal tedavisi yapacagiz, ben de mal gibi tamam dedim, 1 saglam disime kanal tedavisini uyguladi 2 hafta sonra kaplama yapalim, sonra da digerlerine bakariz dedi. Ama o arada dislerim normal haline dönüverdi, ne agri ne sizi, sabretsem biraz daha diger disimde iyi olacakti belki.

Bana sabret olur böyle seyler demedigi icin hala sinirliyim o herife. Bu sebeple biraz daha sabredin bence cidden uzun süre gecmezse o zaman kanal tedavisi yaptirirsiniz.
  • bosver nicki  (06.01.21 10:31:03) 
Dişin sinirine yakınsa bu tarz sızlamalar olabilir. Beklemekte fayda var.


  • thewhitewolf  (06.01.21 10:39:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.