[]

Klima tavsiyesi

Yazın serin kışın sıcak tutacak, faturayı uçurmayacak türden bir klima arıyorum. neyine göre alınıyor bu makineler bilmediğim için sizlerden klima önerilerini rica edicem.
 
kullanılacak odanın büyüklüğüne göre BTU'ya karar verip almalısın.

www.iklimplus.com

Marka model önerisi de yapar arkadaşlar.
  • himmet dayi  (04.01.21 17:50:18) 
Btu seçimi odanın genişliğine, evin kuzeye/güneye bakmasına, yaşanılan şehire göre (Adana ile İstanbul'un ihtiyacı farklı) değişir. Beğendiğiniz model için ulaşılabilir durumdaki tüm bayilerden fiyat alın.

Biz Mitsubishi Heavy Srk35zs-st almıştık, memnunuz.
  • zihua  (04.01.21 18:07:28) 
Soğutmayı çoğu yapıyor zaten. Mesele ısıtma. Yaşadığıniz bölge eksilere düşüyorsa yada beni kışın adam akıllı ısıtsin derseniz japon.


  • fikox  (04.01.21 19:37:40) 
Mitsubishi Electric, Daikin, Toshiba. Gerisi hava civa...


  • Arthur Dayne  (04.01.21 20:22:02) 
Tamamen klimayla ısınıyoruz ve soğuyoruz, iki ofis, bir ev, pek çok markayı denedik, bosch diyorum. 18.000liğini bu yaz 6500 civarına aldım, tamamen cam geniş ofisi inanılmaz iyi ısıtıyor.


  • kullanıcıadımbuolsun  (04.01.21 21:13:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.