Turizm bölgesinde iş ilanı

Nereye verilir?
Ege kasabası sayılacak bir yerde iş yerimiz var. Çeşitli işlere eleman arayışına başlayacağız 2 aya. En efektif nereye ilan verebiliriz? Kariyer.net değil sanki. uniisbul belki. Başka hangi mecraları kullanabiliriz?

Bence şu an ilan vermiş oldunuz hiç para harcamayın. Bunu okuyanlar bölgedeki kalifiye tanıdıklarına haber salmış cevap bekliyordur :D

  • havadakarada  (03.01.21 14:02:03)
Elemanonline bar bir ilan ücretsiz.

  • neymis  (03.01.21 14:10:43)
turizmde indeed iyidir kalifiye eleman gelir. ama son dönemde facebook bu konularda çok iş yapıyor. kasaba veya civar belde ilçeler adına açılmış iş arama grupları illa ki vardır. ücretsiz hepsi. millet eşine dostuna da söylüyor oradan.

  • ada meltemi  (03.01.21 14:19:05)
Turizm fakültelerine ve onların mezunlar derneklerine ulaşabilirsiniz. İlanınız olduğunda bana gönderin, öğrencilerimize-mezunlarımıza iletelim.

  • tss  (03.01.21 14:30:53)
modhotel olabilir.

  • let the zeppelin  (03.01.21 14:55:04)