[]

Memlekette babam rahatsızlanmış, ne yapabilirim bilmiyorum

Merhabalar

Memleketteki babam rahatsızlanmış birkaç gün önce, yanında annem var görme engelli. Burnundaki soluk alma zorluğu kulaklarına vurmuş, ayrıca kafa derimde sivilce gibi şeyler çıktı diyor, kabarcık kabarcık, sesi çok kötü geliyordu telefonda. Sol bademciğim sarktı galiba diyor. Ağzında kabarcıklar da çıkmış.

Acile çıkmış dün, birkaç ilaç yazdırmış ama birkaç günde işe yaramamış, çarşamba ablam yanlarına gitmiş, ama o da pazartesi dönmek zorunda işe gidiyor o da.

Dün korona testi yaptırmış ve negatif çıkmış bu sabah sonucunda. Çok halsizim diyor.

Gidebilir miyim yanına şu anda? Yani yolda durdurursalar, durumu anlatsam olmaz mı? Aklım fikrim orada.

 
seyahat izni alınabilir olmalı
www.turkiye.gov.tr

geçmiş olsun
  • janderzel zartanyan  (02.01.21 16:25:14) 
geçmiş olsun. seyahat iznine belge olarak acil giriş kağıdı filan varsa fotoğrafı eklenebilir. durum izah edilebilir.


  • iddaaci  (02.01.21 16:28:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.