[]

Thera-band hakkında sorular

Birkaç sene önce doktorun tavsiyesiyle thera-band almıştım ama o şimdi koptu (dandikmiş de sanırım, neyse). Kırmızı (yani aslında pembeye daha çok benziyor) renk, Marika marka ve üzerinde "Light" yazıyor. Ama internette baktığımda kırmızı rengin karşısında "Orta sertlik" yazıyor hep.

Şimdi ben ne yapsam? "Kırmızıysa kırmızıdır, Light yazmasını falan boşver, kırmızı bir tane sipariş et." mi desem kendi kendime? Yani bu üretenler küçük yazıyı yanlış basmışlardır belki? Asıl önemli olan bandın rengi gibi. O yüzden belki renginin sertlik derecesi doğrudur dedim.

Bir de bu bantı internetten alacağım ama nereden alsam? Güvenilir, bilindik bir yerden alsam iyi olur.

 
thera-band orjinal markanın ismi. sizdeki orjinal olmadığı için thera-band renkleriyle karşılaştırmanız doğru olmayabilir. sizdeki markanın renklerini karşılaştırmak için internet sitesi vb. referansınız yoksa üzerinde yazanı dikkate alın.

kullandığım gri thera-band 7 yıl sonra kopmuştu.
  • qaram  (01.01.21 23:08:52) 
İnternette simdi arattigimda marika marka pembelerin ustunde light yaziyor ama grinin ustunde light yazan da buldum: www.google.com

Neyse o zaman light ise light'tir diyelim ama peki hangi rengini alacagim theraband'in? En light olan tan rengini mi: www.google.com
  • ahm1  (01.01.21 23:30:35) 
işlev kaybınız yoksa ve alışkanlığınıza güveniyorsanız sarıya geçin sorun yaratacak dirençler değil.


  • qaram  (01.01.21 23:37:24) 
Sirt ve omuz agrilarimi gecirmek icin calisacagim. O yuzden korkuyorum sert yaparsam agrilarim daha da artar diye ama sari da en hafif 2. bantmis aslinda, bilemedim.


  • ahm1  (02.01.21 00:22:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.