[]

kredi kartı puanı yıl sonunda siliniyor mu?

worldcard'da birikmiş puanlar sonraki yıla devrediyor mu yoksa yıl sonunda kullanılmamışsa siliniyor mu?
 
Evet 31 aralık 23.59 son vakit puanlarını harcaman için


  • erty_ksk  (31.12.20 11:41:15) 
silinenler de var silinmeyenler de. world mobil uygulamasında yazıyor sanırım.

benim yıllardır kullanmadığım birikmiş bir 7 liram var :)
  • barabas  (31.12.20 11:49:57) 
Harcamalarınızla gıdım gıdım birikenler silinmez, hediye ve promosyon olanlar silinir genelde.


  • John Bloor  (31.12.20 11:54:43) 
harcama puanlarının belli bir süresi vardır. bazısı 1 senede silinir bazısı 2 senedir. mesela maximum kartta 2 seneye kadar sürebiliyor bu puanlar.

bankanızın applikasyonu varsa oradan bakabiliyorsunuz. işbankası için maximum app var mesela
  • false pretension  (31.12.20 16:07:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.