[]

bu sezon epl'de kim sampiyon olur?

soru baslikta, tahminleri alalim.

isterseniz ilk 5 siralamanizi da yazabilirsiniz tabi ki.

ben everton'dan umutluyum, manu'nun zirveyi zorlamasi ve arteta'nin hala arsenal'in basinda olmasi bu sezon beni en cok rahatsiz eden iki sey sanirim.

 
Liverpool şampiyon olur. Spurs ve Leicester ve Man City ilk 5'te olur. Sıralamayı ve 5. takımı bilemem.


  • himmet dayi  (31.12.20 02:12:09) 
Van Dijk ne kadar çabuk gelirse Liverpool'un şampiyon olma ihtimali artar. Yoksa City götürür gibi.


  • etna  (31.12.20 08:28:51) 
liverpool şampiyon olacak kadar dominant değil. ancak ligde dominant hiçbir takım da yok. istikrarlı olan kazanacak gibi. liverpool bu anlamda bir adım önde. saçma sapan maç kaybetmiyorlar.


  • tantunisultansuleyman  (31.12.20 08:42:49) 
1.liverpool
tottenham
m.city
m. united
everton.

evertonu 2 senedir takip ediyorum. richarlison sigurdson digne bir kaç oyuncusu ortalama oyuncular bunlarla zor.
  • mikahakkinen  (31.12.20 15:04:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.