mavi kartuş puan kullanımı

herkese iyi geceler, malum yıl sonu. annemin kartuş kartında hatırı sayılır bir puan birikmiş. annemle aynı şehirde yaşamıyoruz. ben yarın mağazaya gitsem sadece annemin tel nu. ile puanı kullanmak istesem müsaade ediyorlar mı yoksa illa karekod okutmalıyız vs. derler mi?

teşekkürler.

sorunuzun tam cevabı değil ama mavinin internet sitesinde de kullanabilirsiniz

  • alaimisema  (31.12.20 08:29:03)
mağaza eğer müsaitse yetkili birine söyleyin, kart sahibini arayarak ondan kart numarasını teyit ederek yardımcı olabilirler. mavi'de mağaza yöneticiliği yaptım uzun süre. sistemi çok iyi biliyorum. ama yetkilinin insafında biraz, sistem izin verse de prosedür kartla birlikte gidilmesi.

  • reanarchy  (31.12.20 09:07:36)
mavi kartuş uygulamasını indirip kart numarasını tanımlayarak mobil uygulamadan oluşturacağınız barkod ile kart olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

  • maybe one day  (31.12.20 09:55:48)
Puan kullanırken uygulamayı indirmek gerekiyordu ben en son kullandığımda.

  • curukturpkokusu  (31.12.20 15:08:50)