[]

android - rehberde bazi kisilerin fotografi var bazilarinin yok?

merhaba sevgili android kullanicilari,

telefon rehberimde bazi kisilerin (20 kiside 1 falan) fotogragi var, bu fotograflar whatsapp fotografi degil. baska nereden geliyor olabilir?

bir arkadasim fark etti "beni bu fotografimla mi kaydettin" diye sordu, ben de senin whatsapp foton degil mi o dedim, o da "yooo, bu dandik fotoyu hicbir yerde kullanmadim ki ben" dedi.

adi "D" ile baslayanlarda yuvarlak icinde "D" gorunuyor, arkadasimkinde yuvarlak bir bicimde bu fotograf var. nasil olmus bu is?

ne cok uzattim konuyu, simdiden tesekkurler.

 
Google hesabina tanimladigi fotoğrafıdır o.


  • icimdekipollyannatinerebasladi  (31.12.20 01:18:02) 
ben de ayni seyi soyledim ama "yok, ben bu fotoyu hicbir yere koymadim" dedi :/


  • the end of time  (31.12.20 01:22:29) 
bir de, gmailden mail listeme girip kontrol ettigimde fotografi yok, yine "D" yaziyor yuvarlak icinde.


  • the end of time  (31.12.20 01:24:46) 
Unutmuş olabilir. Başka türlü olacağını sanmıyorum.


  • icimdekipollyannatinerebasladi  (31.12.20 01:24:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.