[]

orhan pamuk

kar romanını okumaya başlamıştım ama bunaltılı ruh halim kaldırmadı kitaptaki sisli atmosferi ve siyasi ortamı. orhan pamuk'un atmosferi daha sıcak bir kitabını önerebilir misiniz? masumiyet müzesini okudum sadece.
 
Benim Adım Kırmızı polisiye tadında, "katil kim?" temalı bir kitap. ama tabi cinayetten ibaret değil, olay örgüsü belirgin anlamında söylüyorum. kara kitap'a kıyasla daha kolay okunuyor o nedenle.


  • osuran imam  (31.12.20 00:46:58) 
kafamda bir tuhaflık


  • scudman1  (31.12.20 00:50:44) 
Türkçeyi katleden bu adamın kitaplarıni Türkçesi okunmuyor.
İngilizce leri daha akıcı.

  • istanbullu zenci  (31.12.20 02:17:48) 
Cevdet Bey ve Oğulları


  • ankarakecisi  (31.12.20 07:36:34) 
Kafamda bir tuhaflık


  • bir demet ben  (31.12.20 12:15:17) 
masumiyet müzesi bence okunması en kolay romanlarından birisi. En zorlandığım kitabı kara kitaptı. En iyisi bence benim adım kırmızı


  • spankenstein  (31.12.20 14:01:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.