Mimari restorasyon okumuş birinin resim yeteneği var mıdır? Hediye önerisi

Soru bayaa denyoca oldu farkındayım,

Olay şu bir arkadaş mimari restorasyon okumuş, kendisine yılbaşı hediyesi tuval , şövale boya seti göndersem diye düşündüm hem vakit geçirir hem de bişeyler yapar diye ama sonra aklıma geldi ''ulan ya yeteceği yoksa'' diye, sonra da dedim ki yine kendi kendime ''e kardeş bu arkadaş mimari restorasyon okumuş az çok biliyodur çiziktirmeyi'' diye. Bir diğer alternatifimde kalımba bu arada bu denyo ya bi fikir versenize size zahmet.

Resimle uzaktan yakından alakası olmayan birine bile alınır bence, çok hoş düşünce.

  • hedep  (30.12.20 23:25:16)
Yaşa be @hedep güç oldun bana yapıştırıyorum siparişi çok sağolasın

  • paramolacak  (30.12.20 23:33:06)
Güzel bir hediye ama atıl durma ihtimali de var bir miktar, bizim evdeki şövale bu ara askılık olarak kullanılıyor, fakat bir dönem de cidden kullandı eşim. Daha az risk alıp güzel bir suluboya seti seçerdim, eğer henüz almadıysanız fikir olsun.

  • kullanıcıadımbuolsun  (31.12.20 00:17:49)
restorasyon bölümleri iki yıllık teknik bölümlerdir. yani kendisi tekniker. arkadaşlarım var genelde bilgisayar programları üzerinden çizim yaparlar diye biliyorum. resimle alakaları yok. fiyat limit yoksa 250-500 tl aralığında grafik tablet daha iyi hediye olabilir.

  • jepa  (31.12.20 00:47:21 ~ 00:49:20)