array(0) { } ekşi duyuru - print screen sorunsalı
array(0) { }
[]

print screen sorunsalı

Printscreen'ın kaydolduğu bir yer var mı?
 
başlat->çalıştır

C:\Users\%USERNAME%\Pictures\Screenshots
  • nahtoderfahrung  (29.12.20 16:40:13 ~ 16:40:27) 
bu arada artık windows 10'da "windows tuşu❖ + shift + S" ile screenshot alıp /kesip istediğin yere kaydedebilirsin. Eskiden snipping tool olan şey içine eklendi böyle.


  • rodriguez2  (29.12.20 21:29:49 ~ 21:30:42) 
Bir ipucu vereyim, ben web whatsapp ve telegram desktop'ta direkt "ctrl v" yapıyorum.

Yani prtscn tuşuna basıp, yapıştıracağım whatsapp ya da teşegrama gidip ctrl + v yapıyorum. Oldukça pratik.
  • John Bloor  (30.12.20 11:12:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.