[]

Garibana single malt önerileri

Huzurlu geceler duyurucular,

Viski pek sevmiyorum normalde ama iyi sardım bu aralar; Jameson, Ballantines, Red Label, Sivas Regal bunların hepsinden içiyorum peyderpey ama sıkıldım yav. Cemiyet Kanyak'a dönüyorum sıkıldıkça ama o da sıktı dönecek yer kalmadı.

He bir de baktım ki benim içtiklerim blended imiş, bir de single malt olayları varmış oralar farklı dünyalarmış... olur mu bir öneriniz uçuk kaçık fiyatları olmamak kaydıyla?

 
Glenfiddich


  • himmet dayi  (29.12.20 00:33:39) 
şu aralar tr piyasasında bulabileceğin en ucuz single malt viskiler glenlivet founders reserve ve singleton 12. glenfiddich 12 avrupa'da bunlardan 3-5 euro daha ucuz ama burada marka algısından ötürü olsa gerek, daha pahalıya satılıyor gördüğüm kadarıyla.

bence bunlardan biriyle başla, single malt-blend farkını hissedersen üst segmente çıkarsın. zaten biri zehir öbürü bal olmayacak, denedikçe anlarsın farkı, ilk bulduğunu al.
  • Jux  (29.12.20 01:04:58 ~ 01:06:45) 
Jagermeister?


  • İscisinseniscikal  (29.12.20 03:34:49) 
Bu arada Blend deyince aklınıza lokantada dünden kalan yemeklerle çorba yapılması da gelmesin. Gayet güzel blendler de var.
İskoç viskileri ise genelde içimi daha rahat gelir, çok da sevmiyorum dediniz ya, bir de böyle bakabilirsiniz

  • kisa  (29.12.20 07:39:42) 
glenmorangie 10 yeni başlayanlar için uygun fiyatıyla ideal bir single malt.


  • kibritsuyu  (29.12.20 10:05:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.