[]

Türkiye'den Fransız yabanci lejyonuna katılan var mı?

Şimdi amazon'da belgesel izliyordum da her ülkeden var; İskoçya, amerika, rusya, asya'dan, afrika'dan, orta doğudan.
Çoğu da bir şeylerden kaçıyor. Misal Ukraynalı eleman tarih öğretmeni ama ayda 100 euro kazanıyorum orada diyip gelmiş. Suç işleyip yeni hayata baslamak isteyenler falan. Bana nedense Türkiye'deki bu yoksulluk ve bir çok gencin ne yapacagini bilmemesinden sanki çok türk gider gibi geldi.

Var mı böyle bir bilgi bulamadım ben internette.

 
  • sanat guresi  (28.12.20 23:56:42 ~ 23:58:38) 
Sağolun hocam ben nasıl bulamadiysam.
Yalnız ilk videodaki adamı galiba belgeselde gördüm ya, enteresan geldi şimdi.

  • logisticsmanager  (29.12.20 00:09:15) 
Seneler önce otobüste biriyle tanıştım. Adam dağ komando Tugay uzman erbaştı. Herif Amerikan ordusuna katılmaya çalışıyordu.
Yalan mi söyledi bilmiyorum. Ama anlattıkları çok mantikliydi.

  • ycaycayca  (29.12.20 11:52:53) 
Benim bir tanidigim var. Fransız lejyon u daveti gitti kendisine ama annesi sutumu helal etmem demiş bu yüzden gitmedim dedi. Bu arada sat eğitimi aldı. 1990 li yıllarda askerlik yaptı.


  • opitseri  (29.12.20 11:59:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.