50 mbps internet hızı nasıldır?

şu an 100 mpbs kullanıyorum ama tahattut bitmiş 50 mbps televızyonla beraber sınırsız ınternet 130 tl ne dıyorsunuz hız 100 den 50 ye düşünce tam olarak 2 kat yavaslıyor mu ınternet?

evet. yavaşlıyor.

  • sutlu nescafe  (28.12.20 20:14:56)
erişim hızın yavaşlar ama bunu hisseder misin bilemiyorum.

yani torrentte 100 mbps yerine 50 mbps kullanırsan fark edersin de, sözlük twitter hürriyet milliyet bakiyorsan fark etmez sanki.
  • tabudeviren  (28.12.20 20:28:26)
Ben modem dahil 100mbit'e 120 küsür veriyorum. Vodafone tv de hatırlamadığım bir süre boyunca ücretsiz. Download yapınca hissedilir hız farkı+

  • IncredibleMau  (28.12.20 20:41:02)
Download harici internet kullanımında 50 ile 100 arasında bir fark hissedilmiyor.

  • battal gemalmaz  (28.12.20 20:42:04)
100mbitte 'Aynı Anda' 4 ayrı kişi kendi bilgisayarlarından HD filmler izleyebilir.
50mbitte 'Aynı Anda' 2 ayrı kişi kendi bilgisayarından HD filmler izleyebilir

örneğin böyle bir fark var.

normalde kimse hız düşürmek istemez fakat Facebook twitter ekşi falan takılıyorsanız torrent ile işiniz yoksa evde ayrı ayrı kullanıcılar yoksa veya az ise, neden olmasın tasarruf da edecekseniz olabilir.
  • jamiro  (28.12.20 20:42:51)
hepınıze tesekkurler cevaplar için dowland nerdeyse hıc yapmıyorum genelde ınternet sörfü youtube ekşi twitter vs..
50 ye gecmek mantıklı gibi

  • gozune gozluk eline sozluk  (28.12.20 20:50:09)
evet 2 kat yavaşlıyor. tek kullanıyorsan pek hissetmezsin ama.

  • false pretension  (28.12.20 20:54:45)
hissetmezsin sörf yaparken. çok fazla download yapıyorsan fark edersin

  • avatar is back  (28.12.20 21:01:39)
50mbit kablonet kullanıyorduk, aynı anda iki kişi evden toplantılar yapmamız gerektiğinde zorlanmadık. normal günlük kullanımda ben bir şey hissetmiyordum. youtube'dur netflix'tir rahattım yani. ama kotalıydı, bi şekil kotasız 100mbit'e geçtik. ama çok bir şey fark etmedim ben açıkçası. her şey aynı kalite devam ediyor gibi geliyor, belki toplantılarda biraz daha iyi geliyordur diyebilirim.

  • nimberjack  (28.12.20 22:12:59)