Amsterdamda dürümcü var mı?

Sb. Amsterdamda dürümcü var mı böyle anam babam türk usulü dürüm yapan bi yer ya da yakını olsa da olur. Bizim arkadaşlar var, neyse parası göndereyim evlerine iki dürüm yollasınlar.
Var mı el atacak bu işe bi babayiğit!

goo.gl

Alman tipi.

Türk tipi istersen zor.
  • armagan abanuz  (28.12.20 20:06:11)
www.thuisbezorgd.nl hollandanin yemeksepeti.com u bu site. dürüm yada turkish vs yazın çıkar eve servis yapan yerler. genelde traştır ama hollandadaki yeme içme mekanları; turk restoranlar da dahil,ı öyle aranan adana kebab durum tadı zor bulunur.

  • bluewhale  (28.12.20 20:09:33)
konudan bağımsız bende hollanda da bir süre yaşamıştım öyle iyi dönerci bulamadım, ki türk nüfusu ab’lilerden sorna ülkede en fazla olan kesim, çok fazla olmasına rağmen yok. londra’da mesela zibil gibi var çok çok iyi dönerciler hatta öyle ki orda yediğim eti de döneri de türkiye’de yiyemedim ben.

tuhaf gerçekten.
  • garavel  (28.12.20 21:32:36)
Var, hem ucuz hem de kebaplarinda kuyruk yagi kullaniyorlar, hardcore Turk usulu.

goo.gl

Ama eve servis falan yok. Telefon acar onden siparis verip sonrasinda almaya gidebilirsiniz.
  • whisky  (05.01.21 16:00:25)