trendyol kargosunu teslim almazsam ne olur

ayakkabı sipariş etmiştim ama başka bir sitede daha ucuzunu bulunca oradan aldım. Trendyol kargoya vermiş ama ben teslim almak istemiyorum. Kargocu gelse ben teslim almak istemiyorum diyebilir miyim? Trendyol'ün iade koşuluna göre evden çıkıp başka bir kargo subesine gidip paketi oradan teslim etmem gerekiyor ama uğraşmak istemiyorum.

Eve gelen kargocuya direkt ben bu paketi almayacağım deme hakkım var mı? Param iade olur mu?

hesabından iade kodunu al gelen kargonun üstüne yapıştır direkt iade de.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (28.12.20 15:50:03)
getiren kuryeler iade almaz, onun icin subeye gitmen gerekir. hic teslim alma ama iade sureci biraz daha uzun olur normalden ama sonunda iade olur sorun olmaz.

  • bay b  (28.12.20 15:54:28)
teslim almayacağını söylemen yeterli kargocu ona göre teslim edilmedi olarak bilgi girer, sipariş geri döner ve para iadesi yapılır trendyol üzerinden siparişim geldiğinde ben öyle yapmıştım. en kötü kapıyı açmazsın ararsa geri götürün istemiyorum diyebilirsin.

  • Uncle Sam  (28.12.20 18:05:01)
trwndyol herşeye kıllık çıkartır.al ve gerisin geri kargola.

  • jamswety  (28.12.20 18:34:27)
bay b yanlış biliyor. Kuryeye "iade edeceğim" dediğinizde zaten kendisi "o zaman teslim almadı olarak yapalım, direkt göndericiye döner zaten." diyor. Geçen ay yaptım aynısını. Başka sitede fiyatı düşünce trednyol'dan aldığım ürünü kargodan teslim almadım, geri döndü ve sitede iade işlemi tamamlandı. Trendyol'dan iade işlemini başlatın yeter. Oradaki numarayı söylemenize bile gerek yok.

  • himmet dayi  (28.12.20 19:30:47)
geri döner ve iade yapılır. kapıyı açmasan bile olur.

  • ruby elixir  (28.12.20 20:06:44)