nette satılan ucuz windows 10 pro keyleri ?

windows 10'a geçtim. pro sürümü. malum sağ altta windowsu etkinleştir yazıyor. korsanla falan uğraşmak istemiyorum. nette ucuz key satanlar var. şüphe ile yaklaşmıştım ancak bu ucuz keylerin de orijinal olduğu yönünde bilgiler de var, toplu alımmış, yada tek kullanımlıkmış mış. (format atınca aynı key kullanılamıyormuş muş)

nedir bunun olayı. yüzlerce lira para vermek istemiyorum orijinalse alacağım.

örnek linkler:

www.lazimbana.com

www.saglamlisans.com

www.teknolisans.net

lisansburada.com

jetlisans.com

Bu konu defalarca soruldu, Aratırsanız çıkacaktır

  • her giriste sifresini unutan adam  (27.12.20 18:20:28 ~ 18:24:52)
Sence 24 liraya da alınabilen "orijinal" lisansı Microsoft 1.899 liraya satabilir mi?

Legal olarak kullanmak istiyorsan Windows 10 Home 1.299 lira. Yok illegal de olur diyorsan bunlara para vermene gerek yok. KMS Pico zaten windowsu aktifleştirebiliyor.
  • himmet dayi  (27.12.20 18:22:30)
orijinal alabilirsin ama daha bilindik sitelerden bak.

  • jelly bear  (27.12.20 18:40:03)
2 yıldır sorunsuz kullanıyorum yazilimbudur diye bir siteden almıştım.

  • xrated  (27.12.20 22:23:14)
geçenlerde lazimbanadan aldım. bi 9 ay kadar önce de gittigidiyordan almıştım. ikisi de sorunsuz çalışıyor. ayrıca bunların yerine kms pico öneren adamdan tavsiye alma. biri crack yazılım binbir tane farklı şey olabilir arkasında biri sıradan windows key. aradaki fiyat farkı ekşi başlığında detaylıca anlatılmıştı ordan okuyup bilgilenebilrisin ama kms pico tarzı şeyler önermem.

  • papuayenigine02561  (28.12.20 00:15:53)