[]

Macbook da fotoğraflar arası geçiş

Selamlar, fotoğraflar arasında yön tuşları ile geçiş yapamıyorum. Bunun bir kısayolu vardı ama hatırlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
 
hepsini seçip sağ tıklayıp önizleme ile aç demen gerekiyor


  • jelly bear  (26.12.20 16:30:52) 
Fotoğrafı seçip space tuşuna basarsanız önizleme olarak açılır, ondan sonra ok tuşlarıyla dosyalar arası gezebilirsiniz.


  • battal gemalmaz  (26.12.20 16:38:00) 
Önizleme aracıyla resimler arası geçiş ok tuşlarıyla oluyor ama resimlerin klasör içindeki dizilimi önemli. Yani simgeler arasında oklar ile nasıl geziyorsan o şekilde önizleme gösterir. Aşağı ok ile hepsini görebilmek için klasör görünümünü liste haline getirmen gerekir.


  • himmet dayi  (26.12.20 19:43:42) 
macbook'ta o tuş yok. saçma ama gerçek.

space ile açıp ok tuşları ile devam etmek daha pratik.

komple klasörü preview'da açmak çok saçma
  • co2s2  (26.12.20 19:44:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.