nişan için takım elbise

erkek kişisi için;
1. ne renk makbuldür? (füme-koyu gri düşünüyorum olur mu?)
2. ne marka önerirsiniz? network ceket giyiyorum fena değil gibi. önerileriniz olur mu?
3. takım mı kombin mi?
4. kravat şart mı?

1. Nişan elbisesi ile uyumlu bir renk olmalı. Koyu gri pek hoş bir renk değil ayrıca takım için.
3. Takım.
4. Şart.
  • elorelia  (26.12.20 13:58:51)
1. laci-füme olabilir ama diğer elbise ile uyumlu bir kravat vs. hoş olabilir.
2. ben hep kiğili kullaniyorum takımda
3. takım iyidir
4. nişanlıdan bir fikir al ama genelde kravat iyidir.
  • helenart  (26.12.20 14:41:47)
pembe bile olabilir.
açık görüşlü olun bence, damat, kığili bakının.
nızın kıyafetine uyumlu olsun ama gri olmasın.
657 misiniz :))
  • janderzel zartanyan  (26.12.20 14:56:39)
1. Renk çok farketmez ama ortam ciddi olduğu için ciddi bir takım olsun
3. Takım
4. Kravat gelinin elbisesi ile aynı renk olacak ne demek kravat takmasam :))
Ben mafya suratlı adama gül kurusu kravat taktırdım vakti zamanında.
  • cilekli pasta  (26.12.20 15:37:17)
Ben her daim erkekte takımı lacivert severim ve nişana da gayet gider ama kravat yerine yaka iğnesi ya fa gömlek yerine tişört daha tarz durur

  • iwillsee  (26.12.20 16:11:17)