Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box

kullanan var mi? tavsiye eder misiniz? f/p acisindan memnun oldugunuz ve bu ise yarayacak muadillerden de onerebilirsiniz.

Ben mi stick kullaniyorum memnunum. Ama box daha iyidir sanirim azcik yavas tepki verebiliyor mi tv stick. Gecen boxta 399 lira fiyat gordum cok iyi bence fiyat olarak amazon ya da digerlerininkine gore. Cok buyuk devasa farklar olacagini sanmam. Tavsiye ederim.

  • red g  (26.12.20 12:18:50)
Geçen hafta box 360 liraydı amazonda. Stick 209a geliyordu.

  • westblack  (26.12.20 12:36:09)
red g+1

memnunum bende, box daha iyidir muhtemelen. Yani her işimi görüyor akılsız tv yi akıllı yapıyor. Fakat yaptığım ufak araştırmada amazonun stick inin daha iyi olduğunu söyleyenler olmuş ama bilemiyorum, tabi bu söylediğimin box ile ilgisi yok ek bir bilgi olarak verdim.
  • top_secret  (26.12.20 12:37:36)
yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, memnunum. 60 yaşındaki kayınbabam bile bu alet güzelmiş bana da al dedi, gittim ona da aldım. o da kullanıyor, memnundur sanırım.

  • trajikomix  (26.12.20 12:49:51 ~ 12:50:10)
@red g ve @top_secret, stick'te usb girisi yok sanirim, klavyesiz kullanmak zor oluyor mu peki? en buyuk fark bu sanirim, usb girisi olmasina deger mi aradaki fiyat farki?

  • in vino veritas  (26.12.20 12:56:59)
@tirajikomix ayni sekilde 64 yasindaki dayim diyerek artiriyorum :D

  • invictae  (26.12.20 17:39:45)