Oyuncakci veya oyuncak tavsiyesi

Merhaba,
Internette okul oncesi cagda birine hediye bakiyorum ama her sey satan buyuk sitelerdeki plastik oyuncaklarin otesine gecemedim. Guzel ve kaliteli oyuncaklar satan yerler uzerine tavsiye verebilir misiniz? Egitici, gelistirici, boyaliysa boyasina dikkat edilen tarz oyuncaklar satan yerler ariyorum. Ya da bildiginiz ozel oyuncaklar da olabilir. Ozel oyuncak derken hani olur ya belki bir seyi cok iyi ogreten, belki guncel yetiler kazandirmaya yonelik, belki modul modul gelistirmeye acik, belki uzun sure kullanabilecegi, tutulan oyuncaklari kastediyorum.
Tesekkurler.

Çok küçük bebek çocuk için www.e-bebek.com
Bir de IKEA'ya bakın isterseniz www.ikea.com.tr
Buradaki ahşap tren setine bayılıyor çocuklar.
  • kobuzchu kiz  (25.12.20 16:50:33)
Katamino diye bir oyuncak gördüm, kuzene alacağım, siz de bakın, sözlükteki başlığı (bkz: katamino)

  • kaset  (25.12.20 22:48:19 ~ 22:48:38)
www.hepsiburada.com şimdi fiyat aralığı vermediğiniz için bu geldi aklıma en iyi. Kendim de birebir oynadığım için gayet faydalı öğretici buldum:) . Hatta okul öncesi değil sonrasında da rahat kullanılabilir bir ürün.

  • skywalker.anakinn  (25.12.20 23:02:45)
lego alabilirsiniz. elbette kesin bir ayrım yok ama genellersek erkek çocukları city, kız çocukları friends serisine ilgi duyuyorlar. veya classic serisinden olabilir.

www.mucitpanda.com bu sitede de çok çeşitli ve nitelikli oyuncaklar var..
  • evanka  (26.12.20 00:50:56 ~ 00:54:07)