[]

Şöyle bir görsel arıyorum Acil_Futbol Medyası İçerir

pandemisiz günlerde
Hani kadıköy veya beşiktaş çarşıda gündüz takım elbise beyaz yaka takılan tayfa, akşam o gömleğin altından üniformasını çıkarır ya..

mümkünse bağıran,
bu şekilde gömleğinin önünü açmış, üniformasını gösteren bir futbol holiganı fotoğrafı arıyorum.
yani hem beyaz yakalı çalışan olduğunu anlayalım. hem de aşırı holigan, o anlığına hafif şiddet, eğlence temelli bir duruşu olsun.
"plaza çalışanı holigan" : )


google doğru şekilde arama yapamadım.
takım farketmez. hatta 1. lig olmasa da olur. yabancı da olur.

 
E kendin çek, yok mu bi forma bi gömlek kravat :)


  • freebird5406_2  (25.12.20 12:45:44) 
basketbolda reklamının yapılmışlığı var www.youtube.com ama geçişler çok hızlı, yakalayıp çekebilirsin belki.


  • Improbable  (25.12.20 13:43:28) 
@Improbable çok güzelmiş.
ama çok barışçıl bi ortam var.

benimki biraz daha şiddet içerikli olsun, eril bi görsel falan düşündüm. nebileyim kollarını iki yana açmış woaaaa diyebağıran, ütünde hem gömlek hem forma, altta ütülü pantolon yüz göz kırmızı veya biraz takım rengine boyalı bir erkek görseli arıyorum.
  • rewlack  (25.12.20 14:56:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.