Yanında kendimi güvende hissediyorum ne demek?

Bir kadının senin yanında kendimi güvende hissediyorum demesi ne demektir? Sadakat anlamındaki güven mi yanında huzur buluyorum anlamında mı yoksa koruyup kollama anlamında mı? Hepsi de mi olabilir? Kadınların burda kastı nedir gerçekten çok merak ediyorum.

Çok az bilgi var. Her şey olabilir.

Tipim değilsin ama beni iyi hissettiriyorsun, yeterince attention alıyorum, da olabilir.
  • stewie  (24.12.20 21:39:45)
Yakınımda kal beni pohpohla gibi geldi

  • basond  (24.12.20 22:02:31)
Bana artık açıl demektir.

  • mslny  (24.12.20 22:25:32)
Niyeyse böyle söyleyen kadınların edebiyat kastığını düşünüyorum. Her sevgilisine aynı lafları söylemiş olma ihtimalini düşünürüm hep, samimi gelmez.

  • olaylar olaylar  (24.12.20 23:37:10)
Ek olarak :) eksisozluk.com

  • olaylar olaylar  (24.12.20 23:56:27)
seni övmeye çalışıyor ve yeterli ilgiyi alakayı gösterdiğini söylüyor bence. insanı rahatsız edebilecek kuşku, gerginlik veya ucu açık olumsuz bir hisse kapılmadığını söylüyor. eğer yakınsanız gerçekten bu samimiyette söylemiş olabilir ama daha yeni tanışıyorsanız edebiyat yapıyor olabilir.

  • ala09  (25.12.20 00:27:48)
Gaz veriyor. Gaza gel bir şeyler hisset, açıl da egom biraz okşansın sonra da seninle biraz oynayayım demek.

  • armagan abanuz  (25.12.20 00:34:05)
Genel olarak bu yemi daha önce ne sazanlara attım hepsi düştü sıra sende anlamında kullanırlar. Ama şimdi burda durumu bilmiyoruz.
Günah almayalım...

  • bu da mı gol değil lan  (25.12.20 03:57:48)